Close
+420 597 497 497 (CZ), +421 2 3366 3366 (SR) info@jupiland.com

Nové Jupí Koktejl sirupy: První sirupy neodolatelně spojující chuť ovoce s nejslavnějšími koktejly světa

Brusinkový Cosmopolitan, Ananasová Piña Colada, Třešňový Mai-Tai, Mangový Tropical Dream, Mojito a Melounové mojito – Jupí uvádí na trh první sirupy s příchutí inspirovanou nejznámějšími koktejly světa! Šest unikátních novinek nabízí všem příznivcům osvěžujících nealkoholických nápojů jedinečný zážitek – do detailu vyladěné spojení chutí ovoce. Sirupy Jupí letos navíc oslaví své osmnácté narozeniny, dárkem k „1. dospělým narozeninám“ Jupí dokazuje, že zdaleka není jen značkou pro děti.

Nové Jupí Koktejl sirupy navazují na úspěch loňské novinky Jupí Melounové mojito, v roce 2016 nejprodávanější varianty z řady Jupí Superhustý. Snadno a rychle připravený nápoj z Jupí Koktejl sirupů a vody či perlivé sody vám zpříjemní den, ať už jste kdekoliv – na výletě, doma či v práci a samozřejmě si s nimi můžete zpestřit i svou párty. Doporučený poměr ředění je 1:10, chcete-li méně sladkou nebo naopak ještě intenzivnější chuť, stačí jen upravit množství sirupu.

Jupí Koktejl sirupy Brusinkový Cosmopolitan, Ananasová Piña Colada, Třešňový Mai-Tai, Mangový Tropical Dream, Mojito a Melounové Mojito – to je letní radost, sdílení, dobrá nálada, spousta zábavy pro všechny generace… A navíc bez konzervantů, umělých barviv a sladidel!

Jupí Koktejl sirupy přitáhnou pozornost nejen originální chutí, ale také novým atraktivním obalem a hravou televizní komunikací a FB kampaní, která je bude provázet. Reklama odráží podstatu koktejlů – tedy spojení chutí ovoce. A protože každé správné spojení končí svatbou, tak se v televizi bude odehrávat pravá ovocná svatba. Tři různé spoty zachycují zábavnou formou typické svatební situace – svatební obřad, házení květiny a pořizování společné svatební fotografie.
Televizní spoty vznikly pod režijním vedením Michala Žabky tradiční metodou stop motion a vystupují v nich postavičky vyrobené z reálného ovoce.

Doporučená MOC Jupí Koktejl sirupů je 59,90 Kč.

Jupí je dlouhodobě nejoblíbenějším sirupem na českém i slovenském trhu a držitelem ocenění Nejdůvěryhodnější značka sirupů 2015. Sirupy Jupí jsou dostupné v široké škále tradičních i exotických příchutí a portfolio se pravidelně rozrůstá o další žádané novinky. Na výběr je hned několik formátů – od 0,7l až po 3l a 10l kanystry – sirupy Jupí jsou tak vhodné pro každou rodinu, či párty, ať už je jakkoliv početná. Více informací na http://www.jupiland.com/ a Faceboku https://www.facebook.com/jupisirupy/?fref=ts.

Společnost Kofola ČeskoSlovensko je jeden z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů se sedmi výrobními závody na pěti evropských trzích. Celkově skupina Kofola zaměstnává 2 100 lidí (bez ruského podniku).
Do produktového portfolia společnosti v ČeskoSlovensku patří tradiční kolový nápoj s originální recepturou Kofola, pramenitá voda Rajec, řada sirupů Jupí, hroznový nápoj Vinea, dětské nápoje Jupík, energetické nápoje Semtex a další tradiční československé značky Chito, Top Topic a Citro Cola. Nejnovějšími inovacemi jsou čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO. V licenci vyrábí a distribuuje nápoje RC Cola a Orangina. V únoru roku 2013 se Kofola stala výhradním distributorem značek Evian a Badoit pro Českou a Slovenskou republiku a v říjnu 2013 oficiálním distributorem tradiční minerální vody z léčivého zdroje Vincentka pro české maloobchody a gastronomii. Od začátku roku 2015 Kofola exkluzivně distribuuje v České republice a na Slovensku produkty společnosti Rauch.

Více informací o společnosti vám ráda poskytne:

Jaroslava Musilová
+420 725 552 934
jaroslava.musilova@kofola.cz
Corporate Affairs Manager Kofola ČeskoSlovensko
www.firma.kofola.cz
www.twitter.com/kofola
Mediální servis: 2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
www.facebook.com/2media.cz, www.instagram.com/2mediacz